13. POJEDINAČNO PRVENSTVO SRBIJE U ŠAHU ZA ŽENE za 2019. godinu
13th Individual Serbian Chess Championship for Women 2019
Guča, Hotel "Nordic", 6-14. maj 2019.
 
TEODORA INJAC - Šampionka Srbije 2019
 
Pokrovitelj
Organizator
 
   
Rezultati, parovi, tabele, rejting...
www.chess-results.com
   
   
Pobednice svih dosadašnjih Šampionata
(od L. Timofejeve 1947. do Teodore Injac 2018.)
 
   
 
   

Prenos partija uživo

PARTIJE - GAMES

početak u

16.00 sati
 
 
 
/07. maj 2019/
Počeo Šampionat za žene
U hotelu "Nordic" u Guči počeo je 13. ženski šampionat Srbije na kome učestvuje 10 šahistkinja. Najjače nacionalno takmičenje otvorio je predsednik Šahovskog saveza Dušan Cogoljević. Učesnice i sve prisutne pozdravili su i domaćin - direktor hotela "Nordic" Srđan Stojanović a u ime lokalne samouprave opštine Lučani, predsednik Milivoje Dolović, koji je zejedno sa predsednikom ŠSS povukao prvi potez u partiji Jovana Erić - Adela Velikić. Takmičenje se završava 14. maja, a sudi ga IA Lidija Vučković.
 
 
Round 9 on 2019/05/14 at 11.00
Bo.   Name Rtg Res.   Name Rtg
1   Nestorovic Katarina 2132 0 - 1 WGM Benderac Ana 2214
2 WIM Drljevic Ljilja 2155 ½ - ½ WIM Injac Teodora 2270
3 WIM Gajcin Marina 2299 ½ - ½ WGM Chelushkina Irina 2272
4 WIM Blagojevic Tijana 2174 0 - 1 WGM Eric Jovana 2221
5 WIM Velikic Adela 2323 1 - 0 WFM Bojicic Andjela 2105
 
Round 8 on 2019/05/13 at 16.00
Bo.   Name Rtg Res.   Name Rtg
1 WGM Benderac Ana 2214 1 - 0 WIM Velikic Adela 2323
2 WFM Bojicic Andjela 2105 ½ - ½ WIM Blagojevic Tijana 2174
3 WGM Eric Jovana 2221 1 - 0 WIM Gajcin Marina 2299
4 WGM Chelushkina Irina 2272 1 - 0 WIM Drljevic Ljilja 2155
5 WIM Injac Teodora 2270 1 - 0   Nestorovic Katarina 2132
 
 
TABELA
Rank   Name Rtg FED Pts >50% SB
1
WIM Injac Teodora 2270 SRB 7 2 27.75
2
WGM Eric Jovana 2221 SRB 7 1.5 28.00
3
WGM Chelushkina Irina 2272 SRB   24.25
4
WIM Velikic Adela 2323 SRB 5   18.00
5
WGM Benderac Ana 2214 SRB   18.75
6
WIM Drljevic Ljilja 2155 SRB 4 0.5 14.50
7
WIM Gajcin Marina 2299 SRB 4 0.5 14.00
8
  Nestorovic Katarina 2132 SRB 3 2 10.75
9
WIM Blagojevic Tijana 2174 SRB 3 1.5 11.50
10
WFM Bojicic Andjela 2105 SRB 2   10.00
 
Datum
Kolo
pgn
foto
06.05.2019.
kolo 01
foto 01
07.05.2019.
kolo 02
foto 02
08.05.2019.
kolo 03
foto 03
09.05.2019.
kolo 04
foto 04
10.05.2019.
kolo 05
foto 05
11.05.2019.
kolo 06
foto 06
12.05.2019.
kolo 07
foto 07
13.05.2019.
kolo 08
foto 08
14.05.2019.
kolo 09
foto 09
 
BERGER TABELA
SN
  Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pts
Rank
1
WFM Bojicic Andjela 2105 * ½ ½ 0 0 0 0 ½ 0 ½ 2
10
2
WGM Eric Jovana 2221 ½ * 0 ½ 1 1 1 1 1 1 7
2
3
WGM Chelushkina Irina 2272 ½ 1 * 0 ½ 1 ½ ½ 1 ½
3
4
WIM Injac Teodora 2270 1 ½ 1 * 1 ½ 1 1 ½ ½ 7
1
5
  Nestorovic Katarina 2132 1 0 ½ 0 * 0 ½ ½ ½ 0 3
9
6
WIM Drljevic Ljilja 2155 1 0 0 ½ 1 * 0 ½ 0 1 4
6
7
WIM Gajcin Marina 2299 1 0 ½ 0 ½ 1 * ½ 0 ½ 4
7
8
WIM Blagojevic Tijana 2174 ½ 0 ½ 0 ½ ½ ½ * 0 ½ 3
8
9
WIM Velikic Adela 2323 1 0 0 ½ ½ 1 1 1 * 0 5
4
10
WGM Benderac Ana 2214 ½ 0 ½ ½ 1 0 ½ ½ 1 *
5
 
Round 1 on 2019/05/06 at 16.00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
1 WFM Bojicic Andjela 2105 ½ - ½ WGM Benderac Ana 2214 10
2 WGM Eric Jovana 2221 1 - 0 WIM Velikic Adela 2323 9
3 WGM Chelushkina Irina 2272 ½ - ½ WIM Blagojevic Tijana 2174 8
4 WIM Injac Teodora 2270 1 - 0 WIM Gajcin Marina 2299 7
5   Nestorovic Katarina 2132 0 - 1 WIM Drljevic Ljilja 2155 6
Round 2 on 2019/05/07 at 16.00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
10 WGM Benderac Ana 2214 0 - 1 WIM Drljevic Ljilja 2155 6
7 WIM Gajcin Marina 2299 ½ - ½   Nestorovic Katarina 2132 5
8 WIM Blagojevic Tijana 2174 0 - 1 WIM Injac Teodora 2270 4
9 WIM Velikic Adela 2323 0 - 1 WGM Chelushkina Irina 2272 3
1 WFM Bojicic Andjela 2105 ½ - ½ WGM Eric Jovana 2221 2
Round 3 on 2019/05/08 at 16.00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
2 WGM Eric Jovana 2221 1 - 0 WGM Benderac Ana 2214 10
3 WGM Chelushkina Irina 2272 ½ - ½ WFM Bojicic Andjela 2105 1
4 WIM Injac Teodora 2270 ½ - ½ WIM Velikic Adela 2323 9
5   Nestorovic Katarina 2132 ½ - ½ WIM Blagojevic Tijana 2174 8
6 WIM Drljevic Ljilja 2155 0 - 1 WIM Gajcin Marina 2299 7
Round 4 on 2019/05/09 at 16.00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
10 WGM Benderac Ana 2214 ½ - ½ WIM Gajcin Marina 2299 7
8 WIM Blagojevic Tijana 2174 ½ - ½ WIM Drljevic Ljilja 2155 6
9 WIM Velikic Adela 2323 ½ - ½   Nestorovic Katarina 2132 5
1 WFM Bojicic Andjela 2105 0 - 1 WIM Injac Teodora 2270 4
2 WGM Eric Jovana 2221 0 - 1 WGM Chelushkina Irina 2272 3
Round 5 on 2019/05/10 at 16.00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
3 WGM Chelushkina Irina 2272 ½ - ½ WGM Benderac Ana 2214 10
4 WIM Injac Teodora 2270 ½ - ½ WGM Eric Jovana 2221 2
5   Nestorovic Katarina 2132 1 - 0 WFM Bojicic Andjela 2105 1
6 WIM Drljevic Ljilja 2155 0 - 1 WIM Velikic Adela 2323 9
7 WIM Gajcin Marina 2299 ½ - ½ WIM Blagojevic Tijana 2174 8
Round 6 on 2019/05/11 at 16.00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
10 WGM Benderac Ana 2214 ½ - ½ WIM Blagojevic Tijana 2174 8
9 WIM Velikic Adela 2323 1 - 0 WIM Gajcin Marina 2299 7
1 WFM Bojicic Andjela 2105 0 - 1 WIM Drljevic Ljilja 2155 6
2 WGM Eric Jovana 2221 1 - 0   Nestorovic Katarina 2132 5
3 WGM Chelushkina Irina 2272 0 - 1 WIM Injac Teodora 2270 4
Round 7 on 2019/05/12 at 16.00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
4 WIM Injac Teodora 2270 ½ - ½ WGM Benderac Ana 2214 10
5   Nestorovic Katarina 2132 ½ - ½ WGM Chelushkina Irina 2272 3
6 WIM Drljevic Ljilja 2155 0 - 1 WGM Eric Jovana 2221 2
7 WIM Gajcin Marina 2299 1 - 0 WFM Bojicic Andjela 2105 1
8 WIM Blagojevic Tijana 2174 0 - 1 WIM Velikic Adela 2323 9
Round 8 on 2019/05/13 at 16.00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
10 WGM Benderac Ana 2214 1 - 0 WIM Velikic Adela 2323 9
1 WFM Bojicic Andjela 2105 ½ - ½ WIM Blagojevic Tijana 2174 8
2 WGM Eric Jovana 2221 1 - 0 WIM Gajcin Marina 2299 7
3 WGM Chelushkina Irina 2272 1 - 0 WIM Drljevic Ljilja 2155 6
4 WIM Injac Teodora 2270 1 - 0   Nestorovic Katarina 2132 5
Round 9 on 2019/05/14 at 11.00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
5   Nestorovic Katarina 2132 0 - 1 WGM Benderac Ana 2214 10
6 WIM Drljevic Ljilja 2155 ½ - ½ WIM Injac Teodora 2270 4
7 WIM Gajcin Marina 2299 ½ - ½ WGM Chelushkina Irina 2272 3
8 WIM Blagojevic Tijana 2174 0 - 1 WGM Eric Jovana 2221 2
9 WIM Velikic Adela 2323 1 - 0 WFM Bojicic Andjela 2105 1
 
FOTO GALERIJA
 
 
ORGANIZATORI I OSOBLJE
   
Oranizator
: Šahovski savez Srbije
Direktor
:
Glavni sudija
: IA Lidija Vučković
Sudija
:
Mesto
: Guča
Prosecan rejting
: 2217
Datum
: 06/05/2019/ do 15/05/2019/