POLUFINALE PRVENSTVA SRBIJE U ŠAHU za 2019. godinu
(Kvalifikacije za muški i ženski Šampionat 2019.)
Kragujevac, 8 - 14. mart 2019.
 
 
Тијана Благојевић и Велимир Ивић
победници Полуфинала 2019
 
Foto galerija
 
 
  SENIORI - OPEN

 


LISTA UČESNIKA

Datum Rezultati Download
08.03.2019. kolo 01 pgn 01
09.03.2019. kolo 02 pgn 02
09.03.2019. kolo 03 pgn 03
10.03.2019. kolo 04 pgn 04
10.03.2019. kolo 05 pgn 05
11.03.2019. kolo 06 pgn 06
12.03.2019. kolo 07 pgn 07
13.03.2019. kolo 08 pgn 08
14.03.2019. kolo 09 pgn 09

TABELA TURNIRA

REJTING STATISTIKA


 
Foto galerija
 
  ŽENE - OPEN

 



LISTA UČESNICA

REJTING STATISTIKA

 

TRENUTNI PLASMAN NA POLUFINALU
Rank   Name Rtg FED Pts SB Res
1
WIM Blagojevic Tijana 2206 SRB 21.50  
2
WIM Gajcin Marina 2244 SRB 18.75  
3
WGM Eric Jovana 2205 SRB 18.25  
4
WGM Benderac Ana 2204 SRB 5 16.50  
5
  Vujcic Milena 1958 SRB 4 14.75  
6
  Nestorovic Katarina 2040 SRB 11.25  
7
WIM Drljevic Ljilja 2188 SRB 10.00  
8
WFM Bojicic Andjela 2168 SRB 3 8.75  
9
  Grozdanovic Anastasia 1635 SRB ½ 2.75  
 
Datum
Kolo
pgn
08.03.2019. kolo 01 pgn SVE
09.03.2019. kolo 02  
09.03.2019. kolo 03  
10.03.2019. kolo 04  
10.03.2019. kolo 05  
11.03.2019. kolo 06  
12.03.2019. kolo 07  
13.03.2019. kolo 08  
14.03.2019. kolo 09  
 
BERGER TABELA
 
SN
  Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts
Rank
1
  Grozdanovic Anastasia 1635 * 0 0 ½ 0 0 - 0 0 ½
9
2
  Nestorovic Katarina 2040 1 * ½ 0 ½ ½ 0 0 1
6
3
WIM Gajcin Marina 2244 1 ½ * ½ ½ ½ ½ 1 1
2
4
WIM Blagojevic Tijana 2206 ½ 1 ½ * ½ ½ 1 ½ 1
1
5
WGM Benderac Ana 2204 1 ½ ½ ½ * 1 0 1 ½ 5
4
6
  Vujcic Milena 1958 1 ½ ½ ½ 0 * 1 ½ 0 4
5
7
WGM Eric Jovana 2205 + 1 ½ 0 1 0 * 1 1
3
8
WFM Bojicic Andjela 2168 1 1 0 ½ 0 ½ 0 * 0 3
8
9
WIM Drljevic Ljilja 2188 1 0 0 0 ½ 1 0 1 *
7
 
Round 1 on 2019/03/08 at 16,30
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
2   Nestorovic Katarina 2040 1 - 0 WIM Drljevic Ljilja 2188 9
3 WIM Gajcin Marina 2244 1 - 0 WFM Bojicic Andjela 2168 8
4 WIM Blagojevic Tijana 2206 1 - 0 WGM Eric Jovana 2205 7
5 WGM Benderac Ana 2204 1 - 0   Vujcic Milena 1958 6
1   Grozdanovic Anastasia 1635     Bye 0  
Round 2 on 2019/03/09 at 10,00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
7 WGM Eric Jovana 2205 1 - 0 WGM Benderac Ana 2204 5
8 WFM Bojicic Andjela 2168 ½ - ½ WIM Blagojevic Tijana 2206 4
9 WIM Drljevic Ljilja 2188 0 - 1 WIM Gajcin Marina 2244 3
1   Grozdanovic Anastasia 1635 0 - 1   Nestorovic Katarina 2040 2
6   Vujcic Milena 1958     Bye 0  
Round 3 on 2019/03/09 at 16,30
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
3 WIM Gajcin Marina 2244 1 - 0   Grozdanovic Anastasia 1635 1
4 WIM Blagojevic Tijana 2206 1 - 0 WIM Drljevic Ljilja 2188 9
5 WGM Benderac Ana 2204 1 - 0 WFM Bojicic Andjela 2168 8
6   Vujcic Milena 1958 1 - 0 WGM Eric Jovana 2205 7
2   Nestorovic Katarina 2040     Bye 0  
Round 4 on 2019/03/10 at 10,00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
8 WFM Bojicic Andjela 2168 ½ - ½   Vujcic Milena 1958 6
9 WIM Drljevic Ljilja 2188 ½ - ½ WGM Benderac Ana 2204 5
1   Grozdanovic Anastasia 1635 ½ - ½ WIM Blagojevic Tijana 2206 4
2   Nestorovic Katarina 2040 ½ - ½ WIM Gajcin Marina 2244 3
7 WGM Eric Jovana 2205     Bye 0  
Round 5 on 2019/03/10 at 16,30
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
4 WIM Blagojevic Tijana 2206 1 - 0   Nestorovic Katarina 2040 2
5 WGM Benderac Ana 2204 1 - 0   Grozdanovic Anastasia 1635 1
6   Vujcic Milena 1958 0 - 1 WIM Drljevic Ljilja 2188 9
7 WGM Eric Jovana 2205 1 - 0 WFM Bojicic Andjela 2168 8
3 WIM Gajcin Marina 2244     Bye 0  
Round 6 on 2019/03/11 at 16,30
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
9 WIM Drljevic Ljilja 2188 0 - 1 WGM Eric Jovana 2205 7
1   Grozdanovic Anastasia 1635 0 - 1   Vujcic Milena 1958 6
2   Nestorovic Katarina 2040 ½ - ½ WGM Benderac Ana 2204 5
3 WIM Gajcin Marina 2244 ½ - ½ WIM Blagojevic Tijana 2206 4
8 WFM Bojicic Andjela 2168     Bye 0  
Round 7 on 2019/03/12 at 16,30
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
5 WGM Benderac Ana 2204 ½ - ½ WIM Gajcin Marina 2244 3
6   Vujcic Milena 1958 ½ - ½   Nestorovic Katarina 2040 2
7 WGM Eric Jovana 2205 + - -   Grozdanovic Anastasia 1635 1
8 WFM Bojicic Andjela 2168 0 - 1 WIM Drljevic Ljilja 2188 9
4 WIM Blagojevic Tijana 2206     Bye 0  
Round 8 on 2019/03/13 at 16,30
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
1   Grozdanovic Anastasia 1635 0 - 1 WFM Bojicic Andjela 2168 8
2   Nestorovic Katarina 2040 0 - 1 WGM Eric Jovana 2205 7
3 WIM Gajcin Marina 2244 ½ - ½   Vujcic Milena 1958 6
4 WIM Blagojevic Tijana 2206 ½ - ½ WGM Benderac Ana 2204 5
9 WIM Drljevic Ljilja 2188     Bye 0  
Round 9 on 2019/03/14 at 10,00
SNo.   Name Rtg Res.   Name Rtg SNo.
6   Vujcic Milena 1958 ½ - ½ WIM Blagojevic Tijana 2206 4
7 WGM Eric Jovana 2205 ½ - ½ WIM Gajcin Marina 2244 3
8 WFM Bojicic Andjela 2168 1 - 0   Nestorovic Katarina 2040 2
9 WIM Drljevic Ljilja 2188 1 - 0   Grozdanovic Anastasia 1635 1
5 WGM Benderac Ana 2204     Bye 0  
 
Foto galerija
 
 
ORGANIZATORI I OSOBLJE
Organizatori
: Šahovski savez Srbije
Direktor turnira
:
Glavni sudija
: IA Zoran Novoselski
Sudija
: NA Natalija Zivanovic
Mesto
: Kragujevac
Datum
: 08/03/2019/ do 14/03/2019/