Prvenstvo Srbije za omladince i omladinke za 2014. godinu

 

/25. avgust 2014/
Omladinska prvenstva Srbije
JOVANA I MILOJE NOVI PRVACI

Omladinski prvaci Srbije su Zaječarka Jovana Milošević, članica ŠK "Dr Petar Mitrović" iz Malog Crnića i Miloje Ratković iz Mramorka, član ŠK "Svetozar Gligorić" iz Pančeva. Medalje su osvojili još Mila Žarković i Marina Gajcin kod omladinki i omladinci Vladimir Luković i Milan Zajić.

 
 
 
 

Prenos partija uživo / Games Live

PARTIJE - GAMES

 

Rezultati, parovi, tabele, rejting...
www.chess-results.com

OMLADINCI - OMLADINKE

 
 
Partije (pgn)
Omladinci g01 g02 g03 g04 g05 g06 g07 g08 g09 g10 g11  
Omladinke g01 g02 g03 g04 g05 g06 g07 g08 g09      
 
Plasman - omladinci   Plasman - omladinke
Rank   Name Rtg FED Pts. SB
1
  Ratkovic Miloje 2359 SRB 40.75
2
FM Lukovic Vladimir 2396 SRB 8 38.25
3
  Zajic Milan 2428 SRB 36.25
4
IM Cabarkapa Novak 2372 SRB 30.50
5
  Radovanovic Nikola 2366 SRB 6 31.50
6
  Vucinic Gojko 2377 SRB 27.75
7
  Ratkovic Milovan 2334 SRB 27.25
8
  Ivic Velimir 2021 SRB 25.25
9
  Djordjevic Vuk 2232 SRB 22.00
10
FM Jovanovic Bojan P 2295 SRB 4 19.50
11
  Poleksic Dusan 1925 SRB 12.25
12
  Radovanovic Mihajlo 2003 SRB 2 6.75
 
Rank   Name Rtg FED Pts. SB
1
  Milosevic Jovana 1980 SRB 7 26.00
2
WFM Zarkovic Mila 2124 SRB 25.25
3
  Gajcin Marina 1947 SRB 22.25
4
  Injac Teodora 2003 SRB 6 23.50
5
  Tomin Ksenija 2066 SRB 24.50
6
  Rakic Teodora 1899 SRB 4 11.50
7
  Petrovic Tamara 1643 SRB 3 10.50
8
  Gajcin Jasmina 1825 SRB 10.25
9
  Petrovic Tijana 1757 SRB 5.50
10
  Sarjanovic Andjela 1654 SRB 6.25
 
OMLADINCI
 
 
SNo   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pts
Rank
1   Vucinic Gojko 2377
*
½
½
1
½
0
1
½
½
½
½
0
6
2   Radovanovic Nikola 2366
½
*
½
½
½
½
1
0
½
½
½
1
6
5
3 IM Cabarkapa Novak 2372
½
½
*
1
½
½
1
1
½
½
0
½
4
4   Poleksic Dusan 1925
0
½
0
*
0
½
0
1
0
½
0
0
11
5 FM Lukovic Vladimir 2396
½
½
½
1
*
1
1
1
½
1
½
½
8
2
6 FM Jovanovic Bojan P 2295
1
½
½
½
0
*
½
0
0
½
0
½
4
10
7   Radovanovic Mihajlo 2003
0
0
0
1
0
½
*
½
0
0
0
0
2
12
8   Djordjevic Vuk 2232
½
1
0
0
0
1
½
*
0
1
0
½
9
9   Ratkovic Miloje 2359
½
½
½
1
½
1
1
1
*
1
½
1
1
10   Ratkovic Milovan 2334
½
½
½
½
0
½
1
0
0
*
1
1
7
11   Zajic Milan 2428
½
½
1
1
½
1
1
1
½
0
*
½
3
12   Ivic Velimir 2021
1
0
½
1
½
½
1
½
0
0
½
*
8
 
Round 1 on 2014/08/18 at 16.00
Bo.   Name Rtg Res.   Name Rtg
1   Vucinic Gojko 2377 0 - 1   Ivic Velimir 2021
2   Radovanovic Nikola 2366 ½ - ½   Zajic Milan 2428
3 IM Cabarkapa Novak 2372 ½ - ½   Ratkovic Milovan 2334
4   Poleksic Dusan 1925 0 - 1   Ratkovic Miloje 2359
5 FM Lukovic Vladimir 2396 1 - 0   Djordjevic Vuk 2232
6 FM Jovanovic Bojan P 2295 ½ - ½   Radovanovic Mihajlo 2003
Round 2 on 2014/08/19 at 9.00
Bo.   Name Rtg Res.   Name Rtg
1   Ivic Velimir 2021 1 - 0   Radovanovic Mihajlo 2003
2   Djordjevic Vuk 2232 1 - 0 FM Jovanovic Bojan P 2295
3   Ratkovic Miloje 2359 ½ - ½ FM Lukovic Vladimir 2396
4   Ratkovic Milovan 2334 ½ - ½   Poleksic Dusan 1925
5   Zajic Milan 2428 1 - 0 IM Cabarkapa Novak 2372
6   Vucinic Gojko 2377 ½ - ½   Radovanovic Nikola 2366
Round 3 on 2014/08/19 at 16.00
Bo.   Name Rtg Res.   Name Rtg
1   Radovanovic Nikola 2366 1 - 0   Ivic Velimir 2021
2 IM Cabarkapa Novak 2372 ½ - ½   Vucinic Gojko 2377
3   Poleksic Dusan 1925 0 - 1   Zajic Milan 2428
4 FM Lukovic Vladimir 2396 1 - 0   Ratkovic Milovan 2334
5 FM Jovanovic Bojan P 2295 0 - 1   Ratkovic Miloje 2359
6   Radovanovic Mihajlo 2003 ½ - ½   Djordjevic Vuk 2232
Round 4 on 2014/08/20 at 9.00
Bo.   Name Rtg Res.   Name Rtg
1   Ivic Velimir 2021 ½ - ½   Djordjevic Vuk 2232
2   Ratkovic Miloje 2359 1 - 0   Radovanovic Mihajlo 2003
3   Ratkovic Milovan 2334 ½ - ½ FM Jovanovic Bojan P 2295
4   Zajic Milan 2428 ½ - ½ FM Lukovic Vladimir 2396
5   Vucinic Gojko 2377 1 - 0   Poleksic Dusan 1925
6   Radovanovic Nikola 2366 ½ - ½ IM Cabarkapa Novak 2372
Round 5 on 2014/08/20 at 16.00
Bo.   Name Rtg Res.   Name Rtg
1 IM Cabarkapa Novak 2372 ½ - ½   Ivic Velimir 2021
2   Poleksic Dusan 1925 ½ - ½   Radovanovic Nikola 2366
3 FM Lukovic Vladimir 2396 ½ - ½   Vucinic Gojko 2377
4 FM Jovanovic Bojan P 2295 0 - 1   Zajic Milan 2428
5   Radovanovic Mihajlo 2003 0 - 1   Ratkovic Milovan 2334
6   Djordjevic Vuk 2232 0 - 1   Ratkovic Miloje 2359
Round 6 on 2014/08/21 at 16.00
Bo.   Name Rtg Res.   Name Rtg
1   Ivic Velimir 2021 0 - 1   Ratkovic Miloje 2359
2   Ratkovic Milovan 2334 0 - 1   Djordjevic Vuk 2232
3   Zajic Milan 2428 1 - 0   Radovanovic Mihajlo 2003
4   Vucinic Gojko 2377 0 - 1 FM Jovanovic Bojan P 2295
5   Radovanovic Nikola 2366 ½ - ½ FM Lukovic Vladimir 2396
6 IM Cabarkapa Novak 2372 1 - 0   Poleksic Dusan 1925
Round 7 on 2014/08/22 at 9.00
Bo.   Name Rtg Res.   Name Rtg
1   Poleksic Dusan 1925 0 - 1   Ivic Velimir 2021
2 FM Lukovic Vladimir 2396 ½ - ½ IM Cabarkapa Novak 2372
3 FM Jovanovic Bojan P 2295 ½ - ½   Radovanovic Nikola 2366
4   Radovanovic Mihajlo 2003 0 - 1   Vucinic Gojko 2377
5   Djordjevic Vuk 2232 0 - 1   Zajic Milan 2428
6   Ratkovic Miloje 2359 1 - 0   Ratkovic Milovan 2334
Round 8 on 2014/08/22 at 16.00
Bo.   Name Rtg Res.   Name Rtg
1   Ivic Velimir 2021 0 - 1   Ratkovic Milovan 2334
2   Zajic Milan 2428 ½ - ½   Ratkovic Miloje 2359
3   Vucinic Gojko 2377 ½ - ½   Djordjevic Vuk 2232
4   Radovanovic Nikola 2366 1 - 0   Radovanovic Mihajlo 2003
5 IM Cabarkapa Novak 2372 ½ - ½ FM Jovanovic Bojan P 2295
6   Poleksic Dusan 1925 0 - 1 FM Lukovic Vladimir 2396
Round 9 on 2014/08/23 at 9.00
Bo.   Name Rtg Res.   Name Rtg
1 FM Lukovic Vladimir 2396 ½ - ½   Ivic Velimir 2021
2 FM Jovanovic Bojan P 2295 ½ - ½   Poleksic Dusan 1925
3   Radovanovic Mihajlo 2003 0 - 1 IM Cabarkapa Novak 2372
4   Djordjevic Vuk 2232 1 - 0   Radovanovic Nikola 2366
5   Ratkovic Miloje 2359 ½ - ½   Vucinic Gojko 2377
6   Ratkovic Milovan 2334 1 - 0   Zajic Milan 2428
Round 10 on 2014/08/23 at 16.00
Bo.   Name Rtg Res.   Name Rtg
1   Ivic Velimir 2021 ½ - ½   Zajic Milan 2428
2   Vucinic Gojko 2377 ½ - ½   Ratkovic Milovan 2334
3   Radovanovic Nikola 2366 ½ - ½   Ratkovic Miloje 2359
4 IM Cabarkapa Novak 2372 1 - 0   Djordjevic Vuk 2232
5   Poleksic Dusan 1925 0 - 1   Radovanovic Mihajlo 2003
6 FM Lukovic Vladimir 2396 1 - 0 FM Jovanovic Bojan P 2295
Round 11 on 2014/08/24 at 9.00
Bo.   Name Rtg Res.   Name Rtg
1 FM Jovanovic Bojan P 2295 ½ - ½   Ivic Velimir 2021
2   Radovanovic Mihajlo 2003 0 - 1 FM Lukovic Vladimir 2396
3   Djordjevic Vuk 2232 0 - 1   Poleksic Dusan 1925
4   Ratkovic Miloje 2359 ½ - ½ IM Cabarkapa Novak 2372
5   Ratkovic Milovan 2334 ½ - ½   Radovanovic Nikola 2366
6   Zajic Milan 2428 ½ - ½   Vucinic Gojko 2377
 
 
 
 
 
OMLADINKE
 
 
SNo   Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pts
Rank
1   Gajcin Marina 1947
*
0
1
½
1
1
0
1
1
1
3
2   Milosevic Jovana 1980
1
*
1
0
1
1
1
1
1
0
7
1
3   Petrovic Tamara 1643
0
0
*
½
0
½
0
1
½
½
3
7
4 WFM Zarkovic Mila 2124
½
1
½
*
1
1
½
1
1
0
2
5   Rakic Teodora 1899
0
0
1
0
*
1
0
1
½
½
4
6
6   Petrovic Tijana 1757
0
0
½
0
0
*
0
1
1
0
9
7   Injac Teodora 2003
1
0
1
½
1
1
*
0
1
½
6
4
8   Gajcin Jasmina 1825
0
0
0
0
0
0
1
*
1
½
8
9   Sarjanovic Andjela 1654
0
0
½
0
½
0
0
0
*
½
10
10   Tomin Ksenija 2066
0
1
½
1
½
1
½
½
½
*
5
 
Round 1 on 2014/08/18 at 16.00
Bo.   Name Rtg Res.   Name Rtg
1   Gajcin Marina 1947 1 - 0   Tomin Ksenija 2066
2   Milosevic Jovana 1980 1 - 0   Sarjanovic Andjela 1654
3   Petrovic Tamara 1643 1 - 0   Gajcin Jasmina 1825
4 WFM Zarkovic Mila 2124 ½ - ½   Injac Teodora 2003
5   Rakic Teodora 1899 1 - 0   Petrovic Tijana 1757
Round 2 on 2014/08/19 at 9.00
Bo.   Name Rtg Res.   Name Rtg
1   Tomin Ksenija 2066 1 - 0   Petrovic Tijana 1757
2   Injac Teodora 2003 1 - 0   Rakic Teodora 1899
3   Gajcin Jasmina 1825 0 - 1 WFM Zarkovic Mila 2124
4   Sarjanovic Andjela 1654 ½ - ½   Petrovic Tamara 1643
5   Gajcin Marina 1947 0 - 1   Milosevic Jovana 1980
Round 3 on 2014/08/19 at 16.00
Bo.   Name Rtg Res.   Name Rtg
1   Milosevic Jovana 1980 0 - 1   Tomin Ksenija 2066
2   Petrovic Tamara 1643 0 - 1   Gajcin Marina 1947
3 WFM Zarkovic Mila 2124 1 - 0   Sarjanovic Andjela 1654
4   Rakic Teodora 1899 1 - 0   Gajcin Jasmina 1825
5   Petrovic Tijana 1757 0 - 1   Injac Teodora 2003
Round 4 on 2014/08/20 at 16.00
Bo.   Name Rtg Res.   Name Rtg
1   Tomin Ksenija 2066 ½ - ½   Injac Teodora 2003
2   Gajcin Jasmina 1825 0 - 1   Petrovic Tijana 1757
3   Sarjanovic Andjela 1654 ½ - ½   Rakic Teodora 1899
4   Gajcin Marina 1947 ½ - ½ WFM Zarkovic Mila 2124
5   Milosevic Jovana 1980 1 - 0   Petrovic Tamara 1643
Round 5 on 2014/08/21 at 16.00
Bo.   Name Rtg Res.   Name Rtg
1   Petrovic Tamara 1643 ½ - ½   Tomin Ksenija 2066
2 WFM Zarkovic Mila 2124 1 - 0   Milosevic Jovana 1980
3   Rakic Teodora 1899 0 - 1   Gajcin Marina 1947
4   Petrovic Tijana 1757 1 - 0   Sarjanovic Andjela 1654
5   Injac Teodora 2003 0 - 1   Gajcin Jasmina 1825
Round 6 on 2014/08/22 at 9.00
Bo.   Name Rtg Res.   Name Rtg
1   Tomin Ksenija 2066 ½ - ½   Gajcin Jasmina 1825
2   Sarjanovic Andjela 1654 0 - 1   Injac Teodora 2003
3   Gajcin Marina 1947 1 - 0   Petrovic Tijana 1757
4   Milosevic Jovana 1980 1 - 0   Rakic Teodora 1899
5   Petrovic Tamara 1643 ½ - ½ WFM Zarkovic Mila 2124
Round 7 on 2014/08/22 at 16.00
Bo.   Name Rtg Res.   Name Rtg
1 WFM Zarkovic Mila 2124 0 - 1   Tomin Ksenija 2066
2   Rakic Teodora 1899 1 - 0   Petrovic Tamara 1643
3   Petrovic Tijana 1757 0 - 1   Milosevic Jovana 1980
4   Injac Teodora 2003 1 - 0   Gajcin Marina 1947
5   Gajcin Jasmina 1825 1 - 0   Sarjanovic Andjela 1654
Round 8 on 2014/08/23 at 16.00
Bo.   Name Rtg Res.   Name Rtg
1   Tomin Ksenija 2066 ½ - ½   Sarjanovic Andjela 1654
2   Gajcin Marina 1947 1 - 0   Gajcin Jasmina 1825
3   Milosevic Jovana 1980 1 - 0   Injac Teodora 2003
4   Petrovic Tamara 1643 ½ - ½   Petrovic Tijana 1757
5 WFM Zarkovic Mila 2124 1 - 0   Rakic Teodora 1899
Round 9 on 2014/08/24 at 9.00
Bo.   Name Rtg Res.   Name Rtg
1   Rakic Teodora 1899 ½ - ½   Tomin Ksenija 2066
2   Petrovic Tijana 1757 0 - 1 WFM Zarkovic Mila 2124
3   Injac Teodora 2003 1 - 0   Petrovic Tamara 1643
4   Gajcin Jasmina 1825 0 - 1   Milosevic Jovana 1980
5   Sarjanovic Andjela 1654 0 - 1   Gajcin Marina 1947